Real Lískovec - FK Starý Jičín 3:2, utkání mužů

Real Lískovec - FK Starý Jičín 3:2, utkání mužů

01.09.2020   |   1107


REAL LÍSKOVEC - FK STARÝ JIČÍN 3:2 (3:1)

Rozhodčí :
Fryč - Tabášek,Sajdok, 80 diváků

Sestava:

Hatlapatka - Horák, Petr, Šrom, Janovský(60-Pajor) - Hanzelka, Bartoň, Hrubý, Zmatek-Škrla, Uhlár
ŽK - 3:3 (Šrom, Horák, Hanzelka vše za faul)

Branky:
14 min 1:0 Kořínek (po rychlém a dlouhém autu,se dostal za naší obranu)
21 min 1:1 Bartoň (důrazně se dostal k zakončení po přihrávce Škrly)
37 min 2:1 Hrdlička (po rohovém kopu)
45 min 3:1 Pánek (po kombinaci přes střed,se dostal sám před brankáře)
63 min 3:2 Bartoň (hlavou, po pěkném centru Hanzelky z pravé strany)

Hodnocení zápasu

od trenéra Jana Kovala


Domácí vstoupili do utkání velmi svižně,dobře kombinovali a dostali se taky poměrně brzy do vedení. Naši hráči se však soupeře nezalekli a brzo se nám podařilo vyrovnat, díky důraznému Bartoňovi. Domácí pak znovu převzali iniciativu a začali mít větší převahu. Vytvořili si několik šancí, ale trefili jen břevno a tyčku. Dočkali se až ve 37min. po rohovém kopu, a ujali se tak vedení 2:1. Když už to vypadalo na těsnou poločasovou prohru, dostali jsme do šatny zbytečný gól, na 3:1...

I ve 2. poločase pokračovala mírná převaha domácích, ale své šance nevyužili i díky výborným zákrokům Hatlapatky. A když se nám pak podařilo snížit hlavičkou Bartoně, začala se hra postupně vyrovnávat a naši hráči se hnali za vyrovnáním. Toho jsme se i dočkali v 72minutě, když se krásně trefil náš nejlepší hráč v zápase Bartoň, ale pomezní byl proti a odmával nám těsný ofsajd. Domácí hráči se ke konci zápasu více zatáhli do obrany a udrželi těsné vítězství i přes náš závěrečný nápor...

Trenér k utkání: K utkání jsme nastoupili značně oslabeni, když nám z různých důvodů chybělo 7 hráčů! Naši hráči se s tím,ale porvali statečně a byli jsme pro domácí tým nebezpeční až do konce zápasu. Vítězství domácích je však zasloužené, hlavně díky výborné první půlce. Naše hráče musím pochválit za bojovný a obětavý výkon ve 2.poločase, chybělo jen kousek a mohli jsme si odvézt i nečekanou remízu...Zpět na seznam aktualit
MEMORIÁL MILANA ŠROMA
MEMORIÁL MILANA ŠROMA

Partneři/Sponzoři

Děkujeme všem partnerům a sponzorům za podporu.

Činnost mládeže v FK Starý Jičín z.s. je spolufinancována ze státního rozpočtu České republiky pomocí dotací poskytnutých od MŠMT.