Ostravice - Starý Jičín, 2:0, utkání mužů

04.06.2018   |   1812

Sestava:
Strnadel - Jurajda, Hanzelka, Bajer, Janovský P. - Hatlapatka (62' Polášek), Bartoň, Petr, Janovský D. (62' Maňák) - Holeňa, Janyška (62' Folberger)

Hodnocení trenéra Radka Kremla

V prvním poločase jsme hráli dobře. I když jsme ho prohráli 2-0, měli jsme taky možnosti vstřelit branky. Ale buď nás zablokovali domácí obránci nebo nás vychytal domácí gólman. O poločase jsme si řekli co by na domácí mohlo platit, ale asi většina věcí zůstala v kabině. Druhý poločas byl z naší strany špatný. A kdyby jsme si chtěli odvést aspoň bod, museli bychom podat lepší výkon. No nic teď nás čeká silný Spálov, tak pokud budeme chtít bodovat, musíme odehrát lepší zápas.